Sildymas
Sildymas

Šildymo sistemų palyginimas

Pagrindiniai skirtumai tarp PLEN šildymo sistemos ir infraraudonųjų spindulių

sistemos, pagamintos su anglies pasta

Infraraudonųjų spindulių

šildymo plėvelė PLEN

Kinijoje ir Korėjoje pagaminta

šildymo plėvelė su anglies pasta

Turi visus reikalingus dokumentus, leidžiančius montuoti PLEN prie lubų kaip pagrindinę šildymo sistemą. Turi tik atitikties sertifikatą. Kitų dokumentų (gaisrinės saugos sertifikato ir pan.) turėjimą ir galiojimą reikia tikslinti.
Kaitinimo elementas PLEN šildytuve yra metalas – stabili medžiaga, srovinių laidų sujungimas patikimas. Atitinkamai, PLEN eksploatavimo laikas – 50 metų ir daugiau. PLEN montavimo ir eksploatavimo technologija buvo tiriama ir bandoma 8 metus. Kaip varžinis elementas ir srovinis pagrindas naudojama anglies pasta – nestabili medžiaga, srovinių laidų sujungimas nepatikimas.Toks šildytuvas veikia ne ilgiau kaip 3 – 5 metus.
PLEN gaminamas 55, 110, 170 – 230 V nominalios įtampos – tai leidžia prisitaikyti prie veikiančių elektros energijos tinklų ir taip išlaikyti patalpos šildymo parametrus.PLEN yra pritaikytas Europos elektros energijos rinkai. Gaminami tik 220 – 230 V įtampos.
PLEN nebijo įtampos svyravimų, gali atlaikyti 100% perkrovą, trumpai atlaiko 1275 V Bijo įtampos svyravimų ir nutraukimų, sistema įkaista iki aukštų temperatūrų. Nuo ilgalaikių perkrovų kaitinimo elementas gali sugesti.
PLEN turi aukščiausią apsaugos klasę drėgnose patalpose ir agresyvioje aplinkoje – IP67: gali visu pajėgumu būti naudojamas drėgnose patalpose. Šildymo plėvelės su anglies pasta apsaugos klasė – IP20: bijo drėgmės, gali nutrenkti žmogų elektra.
PLEN montuojamas prie lubų kaip pagrindinis patalpos šildymo šaltinis. Leidžia sumažinti elektros energijos suvartojimą, palyginti su bet kuriuo kitu elektriniu šildymu, 2–7 kartus. Šildymo plėvelė su anglies pasta naudojama kaip papildoma patalpų šildymo rūšis – grindims šildyti .Perduodama šilumą daugiausia konvekciniu ir kontaktiniu būdu, plėvelė neleidžia taupyti elektros energijos, kaip kitos elektrinio šildymo rūšys.