Sildymas
Sildymas

PLEN luboms

Lubų šildymo plėvelė PLEN

Gyva šiluma

PLEN pagrindas – terminė plėvelė, susidedanti iš juostinių varžinių kaitinimo elementų, įlituotų į laminavimo plėvelę. PLEN yra naujos kartos šildymo sistema, sėkmingo nanotechnologijų pritaikymo pavyzdys. PLEN spinduliavimas yra ilgųjų infraraudonųjų spindulių (bangos ilgis – 8,8–9,5 μm), šis spektras vadinamas „Gyvybės spinduliais“.

Lubos

Universalumas

PLEN sistemą galima naudoti tiek kaip pagrindinį šildymo būdą, tiek kaip papildomą – grindų šildymui ar kaip sieninį šildytuvą. PLEN galima naudoti namų, butų, sodo namelių, kultūros objektų, biurų, prekybos objektų, maitinimo įstaigų ir kitų patalpų šildymui. Aukštą efektyvumą parodė PLEN panaudojimas medicininėse, ikimokyklinėse įstaigose ir mokyklose.

Ekonomiškumas

PLEN ekonomiškumas pasiekiamas tuo, kad ši sistema neturi inercijos, nėra šilumos energijos perdavimo nuostolių, ir šilumos perdavimas yra paskirstytas tam tikrame plote. Infraraudonoji šildymo sistema PLEN – tai intelektuali sistema. Jūs galite užprogramuoti ją tokiu būdu, kad, jums nesant, temperatūra patalpoje mažėtų 5–10°C – tai leis papildomai sutaupyti iki 30% sąnaudų.

PLEN šildymo sezono metu vidutiniškai sunaudoja 15-20 W/m2 per valandą (priklausomai nuo patalpos šilumos izoliacijos).

Šildymo tolygumas

Tik PLEN užtikrina 4°C temperatūrų skirtumą tarp grindų ir lubų. Tai pasiekiama dėl to, kad PLEN veikia „tiesios krypties“ principu ir šildo priešais esančius daiktus.

Taigi, montuodami PLEN prie lubų, gauname šiltas grindis.

Adaptyvumas

  • PLEN leidžia reguliuoti temperatūrą atskirai kiekvienoje patalpoje.
  • Lengvas ir greitas montavimas.
  • 100 m2 ploto patalpoje PLEN sistemą galima sumontuoti ir pajungti per 5–7 dienas.
  • Nėra remonto ir priežiūros išlaidų.

Estetiškumas

PLEN sistemą galima uždengti bet kokiomis statybinėmis konstrukcijomis: pakabinamomis lubomis, gipso kartonu, medžiu, plastiku, Armstrong lubomis, keramika ir t. t. Išimtis gali būti veidrodžiai ir metalo plokštės bei lakštai.

PLEN technologijos veikimo principas Perdangos

Infraraudonoji šildymo sistema PLEN montuojama tarp lubų perdangos ir lubų dekoro. Infraraudonųjų spindulių plėvelė skleidžia šilumą, kuri tolygiai pasiskirsto po visą patalpą.

Pjuvis

Patalpa šildoma PLEN šildytuvu, kuris susideda iš daugiasluoksnių rezistorių, esančių tarp dviejų specialių plastikinių plėvelių. PLEN skleidžia saulės šviesos 9–15 µm bangų ilgio šilumą. Šį spinduliavimą sugeria grindų, baldų paviršiai, ir taip sukuriamas komfortinės temperatūros patalpos šildymas.

Šildytuvas tvirtinamas prie lubų specialiais plastikiniais varžtais. PLEN įrengimas ant lubų sudaro sąlygas švelnaus infraraudonojo spektro šilumos srautui tolygiai pasiskirstyti po visą patalpą. Srautas perduoda šilumą grindims, interjero elementams, sienoms, kitiems daiktams, taip pat patalpoje esančiam žmogui.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

infraraudonuju spinduliu sildytuvas