Sildymas
Sildymas

D.U.K.

Klausimai – atsakymai

Ar infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė tiks sodui/namui/pirčiai/šiltnamiui/cechui/stadionui/ sandėliui/…? Šildymo plėvelę galima naudoti visų tipų A++, A+, A, B, C kategorijų patalpoms.
Ar galima naudoti PLEN kaip pagrindinę ir papildomą šildymo sistemą?  PLEN sistema vienodai efektyviai naudojama tiek pagrindiniam, tiek papildomam šildymui. Skiriasi tik nustatoma galia. Be to, šildytuvai plačiai naudojami vietinio šildymo zonoms kurti, pavyzdžiui, tik virš lovos ar darbo vietos. PLEN šildomos grindys yra 2 kartus pigesnės ir 3 kartus ekonomiškesnės už kitus analogus.
Kaip veikia infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelė? Infraraudonųjų spindulių šildymo plėvelės veikimo principas tapatus saulės spindulių veikimui, ir jo esmė yra patalpos konstrukcijos, o ne patalpos viduje esančio oro šildymas. Taigi, PLEN šildymo plėvelė yra šią dieną komfortiškiausio ir ekonomiškai naudingiausio infraraudonųjų spindulių  tiesioginio elektrinio šildymo  sistema (komfortine laikoma tokia temperatūra, kai daikto viršutinio ir apatinio taškų temperatūrų skirtumas neviršija 2°С).
Ar galiu savarankiškai sumontuoti šildytuvus?  Patartina kreiptis į specialistus.
Ar PLEN sausina orą? PLEN nėra konvekcinis šildytuvas ir nedaro įtakos oro judėjimui patalpoje. Todėl oras Jūsų kambaryje bus natūralaus drėgnumo, kurio neįmanoma pasiekti naudojant elektrinius konvektorius. Atkreiptinas dėmesys, kad sienų ir grindų temperatūra  2–3°С aukštesnė už oro temperatūrą patalpoje.
Ar galima uždengti PLEN dekoru? Jeigu taip – kokiu?
PLEN galima uždengti bet kokia dekoratyvine medžiaga, išskyrus gryną metalą. Ypatingą dėmesį reikia skirti Armstrong luboms. Jeigu atstumas tarp juodlubių ir Armstrong pakabinamų lubų mažesnis nei 15 cm, šildymo plėvelę galima tvirtinti prie juodlubių. Jeigu atstumas didesnis, šildytuvai tvirtinami prie Armstrong grebėstų.